Akademia szczeniaka – Psie Przedszkole

szkolenie dla szczeniąt

do 5 miesiąca życia

 ## Trening behawioralny, socjalizacja i wychowanie szczeniaka ##

Psie Przedszkole przeznaczone jest dla psów, które nie ukończyły jeszcze 5 miesięcy. Podczas szkolenia dowiesz się, jakie są podstawowe zasady funkcjonowania psa w domu – dzięki czemu zwierzak stanie się spokojny i wyciszony. W mgnieniu oka zrozumiesz również, jak budować relacje ze swoim psem, czy też co w praktyce oznaczać może atrakcyjny spacer dla psa. Chcesz wiedzieć, jak poprawnie bawić się z psem? Do usług! Psie przedszkole pomoże Ci umiejętnie zaspokajać wszystkie potrzeby Twojego ukochanego pupila. Zajęcia posiadają ściśle określony program zajęć, którego głównym celem jest nauka poprzez zabawę!

Dla kogo jest psie przedszkole Warszawa?

W ostatnim czasie stałeś się szczęśliwym posiadaczem szczeniaka? A może dopiero rozmyślasz o tym, żeby powiększyć swoją rodzinę o czworonożnego przyjaciela? Jeśli tak, to zdecydowanie powinieneś przemyśleć kwestię uczestnictwa w zajęciach organizowanych w ramach psiego przedszkola w Warszawie. Pamiętaj, że jeśli chcesz aby Twój pies odnalazł się wśród ludzi to proces jego wychowanie należy rozpocząć jak najwcześniej – da Ci to pewność i gwarancję, że unikniesz w przyszłości niepożądanych i trudnych do „wytępienia” zachowań u swojego pupila. Przedszkole dla psa pozwoli Ci uniknąć błędów podczas tresury Twojego pupila i pomoże Wam zbudować poprawną relację pies – przewodnik. Dzięki profesjonalnemu podejściu do wychowania czworonoga stanie się on prawdziwym i bezproblemowym towarzyszem rodziny, którego będziesz mógł bez obaw zabrać na spacer, w odwiedziny do znajomych czy na wakacje. Zajęcia obejmują zarówno elementy socjalizacji psiaka, jak i naukę podstawowych umiejętności, które zdecydowanie zaowocują również w dorosłym pieskim życiu. Przykładem może być nauka chodzenia na smyczy, zabawa i przebywanie z innymi psiakami czy przyzwyczajenie do zabiegów pielęgnacyjnych.

Zapraszamy jednocześnie do zapoznania się z naszą szeroką ofertą dedykowaną dla psów dorosłych jak, chociażby posłuszeństwo zaawansowane, które doskonale sprawdzi się w przypadku zwierzaków żyjących na co dzień w dużych aglomeracjach miejskich. Zapraszamy również na nasze konsultacje behawioralne, które sprawią, że codzienne życie z pupilem będzie jeszcze przyjemniejsze!

Poznaj nasze lokalizacje

Na Mokotowie Psie przedszkole odbywa się w parku Pole Mokotowskie (w bezpiecznej enklawie z dala od ulicy). Prowadzimy także warsztaty z komunikacji dla szczeniaków, na których nabywają kompetencji społecznych. Serdecznie zapraszamy wszystkie zwierzaki oraz ich opiekunów! Dzięki temu, że zajęcia odbywają się w kameralnych grupach behawiorysta ma możliwość pełnego skupienia się na potrzebach i oczekiwaniach uczestników!

Socjalizacja szczeniaka – postaw na doświadczenie, wiedzę i wysoką jakość szkoleń

Szkolenie Psie Przedszkole w szkole Superrdog prowadzone jest przez certyfikowanych trenerów i behawiorystów / zoopsychologów z ogromną wiedzą i doświadczeniem.

Uczymy opiekuna jak wprowadzić swojego psa w ludzki świat, jak socjalizować szczeniaka z przestrzenią miejską, z ludźmi, jak wspierać i pomagać swojemu psu w trudnych dla niego sytuacjach. Po pierwsze, to świetny fundament pod budowanie relacji i pewności szczeniaka, a po drugie to świetna nauka wzajemnego porozumiewania się.

Psie Przedszkole w Warszawie uczy podstawowych komend, przydatnych w życiu codziennym, jak również uczy poprawnej komunikacji z psem, odczytywania jego emocji oraz umiejętnego zaspokajania jego potrzeb.

W cenie kursu:

8 spotkań szkoleniowych (spotkanie trwa 50 – 60 min.)

małe grupy

CENA: 600 zł

PROGRAM KURSU PSIE PRZEDSZKOLE

Moduł-1

Trening
Nauka podstawowych komend
 • Kontakt wzrokowy i reakcja na imię
 • Komenda przerywająca zachowanie
 • Siad
 • Leżeć
 • Czekaj
 • Na miejsce
 • Przywołanie psa
 • Nauka rezygnacji
 • Wstęp do chodzenia na „luźnej smyczy”
 • Ćwiczenia sensoryczne

MODUŁ-2

Poznajmy się
Nauka podstawowych umiejętności
 • Podążanie za człowiekiem / podstawy przywołania
 • Atrakcyjny spacer dla szczeniaka i zabawy ze szczeniakiem
 • Socjalizacja szczeniaka z różnymi przedmiotami
 • Socjalizacja szczeniaka w przestrzeni miejskiej (rowery, samochody…)
 • Socjalizacja szczeniaka z innymi psami

MODUŁ-3

Behawioralny
Praca behawioralna ze szczeniakiem
 • Budowanie relacji z psem
 • Jak budować pewność siebie u szczeniaka
 • Nauka czystości
 • Gryzienie rąk
 • Pozostawanie w domu / zapobieganie lękowi separacyjnemu
 • Inne problemy behawioralne u szczeniaków

Najbliższe szkolenie grupowe Psie Przedszkole w Warszawie:

Szczegółowy harmonogram spotkań znajdziesz  >>>   TERMINY SZKOLEŃ 
Jeżeli jesteś zainteresowany szkoleniem indywidualnym  >>>   JEDEN-NA-JEDEN

Warunkiem zapisu na szkolenie jest wpłata zaliczki na konto bankowe, podane w e-mailu informacyjnym, który zostanie wysłany po przesłaniu zgłoszenia. Proszę sprawdzić skrzynkę pocztową – folder SPAM lub OFERTY

Warunkiem zapisu na szkolenie jest wpłata zaliczki na konto bankowe, podane w e-mailu zwrotnym, po wysłaniu zgłoszenia.

* zapisując się na kurs akceptujesz regulamin szkoły

###

Dlaczego warto skorzystać z usług psiego przedszkola?

Wiele osób uważa, że nie ma sensu wybierać się ze szczeniakiem na profesjonalne zajęcia ponieważ jest w stanie sam zapanować nad zachowaniem tak małego pieska. Jest to niestety całkowicie błędne przekonanie ponieważ zwierzę powinno od małego nabierać poprawnych nawyków a opiekunowie uczyć się tego jak nawiązać kontakt i właściwie traktować psa. „Domowe” szkolenie szczeniąt niestety często opiera się na podnoszeniu przez właściciela głosu albo co gorsza krzyczeniu na psa i karceniu go – to najgorsze z możliwych metod i nie przyniosą pożądanych efektów. Nasz pupil będzie się bał i wytworzy się na tej podstawie nieufność do właściciela czego efektem będą późniejsze problemy w zachowaniu zwierzęcia. Możemy uniknąć takich przykrych, zarówno dla psa jak i opiekuna, sytuacji decydując się na skorzystanie z możliwości uczęszczania ze swoim pupilem na profesjonalne zajęcia organizowane i prowadzone przez wykwalifikowanych specjalistów w ramach przedszkola dla psów.

Poniżej kilka korzyści wynikających ze skorzystania z naszej oferty szkoleń dla szczeniąt:

 • wpojenie prawidłowych zachowań u psa – jak wiadomo, im wcześniej rozpocznie się treningi tym lepiej, i dotyczy to zarówno zwierzaka, jak i właściciela ponieważ szkolenie to proces dwustronny. Pies ma się nauczyć jak funkcjonować poprawnie z ludźmi a opiekun musi posiąść wiedzę na temat tego, co robić i jak się zachowywać, żeby zwierzę było posłuszne.
 • uniknięcie błędnych nawyków – wcześnie rozpoczęty trening pod okiem specjalistycznej kadry pozwoli na uniknięcie wszelkiego rodzaju błędów podczas tresury zwierzaka. Zdecydowanie dużo łatwiej jest od początku dobrze wyszkolić psa niż „oduczać” dorosłego już osobnika błędnych i szkodliwych nawyków,
 • świetna zabawa – to kolejna niewątpliwa korzyść dla naszych małych czworonożnych przyjaciół. Szkoła dla szczeniąt Superrdog skupia się na nauce poprzez zabawę dzięki czemu psy mają okazję spożytkować przynajmniej część swojej energii i socjalizować się z innymi zwierzętami – to dla nich naprawdę wspaniała rozrywka i z pewnością z niecierpliwością będą oczekiwały cotygodniowych wizyt w naszym psim przedszkolu,
 • nawiązanie więzi opartej na zaufaniu – nasze zajęcia w ramach szkoły dla szczeniąt trwają 50-60 minut i odbywają się w przyjaznym psom miejscu (albo w parku Pole Moktowskie, zdala od ulicy albo w sali treningowej na warszawskim Usynowie). Dla Ciebie to tylko niecała godzina jednak Twój pies będzie miał ten czas tylko i wyłącznie dla siebie co pozwoli na zbudowanie niezwykle trwałej relacji i więzi między Tobą. U nas nie będą pochłaniały Cię inne czynności, nie będziesz bezsensownie rzucał piłki między przygotowywaniem obiadu a sprzątaniem ;). Ten czas ofiarujesz w pełni swojemu psu a to z pewnością zaowocuje w przyszłości jego oddaniem, przywiązaniem, posłuszeństwem i wzajemnym zrozumieniem.

 

Jeśli chcesz aby Twój szczeniak:
miał mocną więź z Tobą
umiał opanować emocje
umiał zostawać sam w domu
wracał na Twoje wołanie
skupiał się na Tobie w każdych warunkach

to ten kurs jest właśnie dla Was 🙂

###

Sprawdź co mówią nasi kursanci o Psim Przedszkolu w Szkole Superrdog:

Sylwia i LUNA

Uczestniczyliśmy z Luną w szkoleniu Psie Przedszkole. Nasz wycofany adopciak stał się odważniejszy, nie boi się już jak wcześniej ludzi i innych psów, nauczyła się też wielu przydatnych komend, które wcześniej niestety w domu nam nie wychodziły.
Polecamy zajęcia z Sylwią.

Ania, Olgierd i MALTA

Sylwia to naprawdę fantastyczna, cierpliwa, otwarta i pomocna babka. Naszego diabła tasmańskiego owija wokół palca… a co najważniejsze jej rady i upór w szkoleniu, poprawianiu, korygowaniu zachowań naszego gluta naprawdę dają efekty…. w marcu/kwietniu planujemy poprawkę z rozrywki t.j. zajęcia dla Malty ze starszakami.

Iwona i MEG

Gorąco polecam szkolenie w szkole SuperrDOG !!! Dzięki wiedzy Pani trener pozbyłam się kilku uciążliwych problemów. Mój pies teraz jest cudowny i szczęśliwy. Indywidualne podejście do psa i człowieka spowodowało, że szkolenie było przyjemnością dla mnie i mojego psa. Jeszcze raz GORĄCO POLECAM !!!

Czego nauczycie się na Psim Przedszkolu?

To bardzo ważna kwestia, żeby podkreślić, że szkolenie w ramach zajęć psiego przedszkola dotyczy nie tylko czworonoga ale także właściciela. To ciągły proces, w którym obie strony muszą wykazać się chęciami i niekiedy determinacją. To jak będzie zachowywał się Twój pies zależy w głównej mierze od tego jak Ty będziesz go traktował dlatego tak ważne jest skorzystanie ze specjalistycznej wiedzy i umiejętności już na tym najwcześniejszym etapie. Z nami dowiesz się między innymi jak poprawnie bawić się ze swoim pupilem, zapewniać mu atrakcyjne spacery, podczas których będzie miał szanse prawidłowo socjalizować się z przestrzenią miejską, innymi zwierzętami i ludźmi. Dowiesz się jak prawidłowo odczytywać sygnały, które wysyła Ci zwierzę co pozwoli Ci na umiejętne i prawidłowe zaspokajanie jego potrzeb – zaowocuje to spokojnym, szczęśliwym i ułożonym psem. Przedszkole dla psów zapewni Twojemu czworonogowi znajomość podstawowych, niezwykle przydatnych w codziennym funkcjonowaniu, komend, które zdecydowanie ułatwią Ci zapanowanie nad zachowaniem pupila. Szczeniak przejdzie również naukę czystości a także zostanie przygotowany na samotne zostawanie w domu (w taki sposób żeby uniknąć wystąpienia niepotrzebnego lęku separacyjnego). Przedszkole dla psa to przede wszystkim szansa na zbudowanie relacji ze zwierzęciem, która zaowocuje poprawnym zachowaniem Twojego pupila.

Czy mam czas na psie przedszkole?

Nasze zajęcie w ramach przedszkola dla psów obejmują dziesięć spotkań po około 50-60 minut odbywających się w trakcie tygodnia jak także w weekendy (do wyboru) w związku z czym jest to naprawdę korzystna ilość poświęconego czasu w stosunku do niewątpliwie dużych korzyści, jakie możemy dzięki uczestnictwu w takim kursie osiągnąć. Decydując się na posiadanie zwierzaka bierzemy pod uwagę, że będzie on wymagał od nas jakiegoś nakładu czasu, który poświęcimy na jego wychowanie i tresurę. Korzystając z usług szkoły dla szczeniąt właściwie minimalizujesz czas potrzebny na osiągnięcie pozytywnych wyników ponieważ przez tę godzinę tygodniowo będziesz w stanie skupić się tylko i wyłącznie na swoim podopiecznym, a dodatkowo pod okiem naszych wykwalifikowanych specjalistów unikniesz wszelkiego rodzaju ewentualnych błędów, które mógłbyś popełnić podczas szkolenia swojego psa. Warto również zaznaczyć, że odpowiednio szkolony szczeniak z dużą dozą pewności nie będzie sprawiał nam kłopotów swoim zachowaniem w późniejszym życiu dlatego naprawdę warto poświęcić czas i energię na fachowe wychowanie właśnie w tym najwcześniejszym okresie, kiedy budujemy więź ze swoim pupilem i kształtujemy całą naszą wspólną egzystencję. Chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy szkolenia w małych grupach zarówno w tygodniu (w godzinach wieczornych), jak również w weekendy. Dla osób, którym zależy na pracy ze swoim psem w pojedynkę oferujemy oczywiście również zajęcia indywidualne – wszystko zależy od potrzeb Twoich i Twojego psa.

Marzysz o tym by mieć w swoim piesku wiernego towarzysza, żeby był mądry i umiał się zachować w każdej sytuacji tak jak to pokazują na filmach? To jest możliwe. Otóż każdy pies jest mądry i zdolny do nauki, wszystko tutaj zależy właśnie od Ciebie dlatego daj sobie i psu szansę na właściwe zbudowanie relacji. Bez pracy i wysiłku włożonego w szkolenie szczeniaka nie spodziewaj się, że zwierzak sam z siebie będzie umiał odczytać jakie masz względem niego oczekiwania. Zamiast tego, skorzystaj z usług profesjonalistów, którzy pomogą Ci w stosunkowo krótkim czasie osiągnąć spodziewane efekty i nauczą jak zrozumieć psa.