Justyna i TAXI

Justyna i TAXI

Chciałam podziękować za pomoc w wychowaniu Taxi i pochwalić się, bo od jakiegoś czasu słyszę najpiękniejsze komplementy od ludzi, czyli, że chcieliby aby ich psy były tak grzeczne i tak się słuchały jak Taxi.

Dzięki wielkie za pomoc !!!

Emilia i HUMMER

Emilia i HUMMER

Mój pies, zanim trafił do Sylwii, przeszedł szkolenia w dwóch różnych miejscach. Nikomu nie udało się go ogarnąć. Mimo wysiłku, nie mieliśmy ze sobą kontaktu. Spacery to była kara za grzechy. Na forum TTB dostałam namiar na szkołę Superrdog. Poprosiłam Sylwię o indywidualne szkolenie. I? Szok. Po kilku zajęciach mój pies nauczył się wreszcie chodzenia przy nodze. Reaguje na komendy, spacery z nim to fajna przygoda a nie stres, bo pies silniejszy ode mnie. Sylwia jest jedyna w swoim rodzaju. Gorąco polecam.

Sylwia i LUNA

Sylwia i LUNA

Uczestniczyliśmy z Luną w szkoleniu Psie Przedszkole :-)
Nasz wycofany adopciak stał się odważniejszy, nie boi się już jak wcześniej ludzi i innych psów, nauczyła się też wielu przydatnych komend, które wcześniej niestety w domu nam nie wychodziły ?
Polecamy zajęcia z Sylwią ?
Pozdrawiamy!

Mateusz

Mateusz

Gorąco polecam szkołę i hotel Superrdog!
Sylwia reprezentuje świetne podejście do psów (moje dwa amstaffy ją pokochały od razu!) a jej metody nauczania są na prawdę skuteczne i mój Bazyl może służyć tu za żywą reklamę. Zanim trafiłem na pierwsze zajęcia mój 7 miesięczny amstaff był jak tsunami z ADHD, ale po kilku spotkaniach wyraźnie było widać różnicę w zachowaniu pieska, co tylko motywuje do dalszej pracy. Dużo ćwiczeń, dużo teorii, wszystko zostaje w głowie i daje tak naprawdę „klucz” do pracy z każdym innym psem. Psy na zajęciach są socjalizowane z ludźmi, zmiennym otoczeniem, innymi psami, do każdego podchodzi się indywidualnie i rozwiązuje na bieżąco pozostałe niedociągnięcia :) Po zakończonym kursie mogę stwierdzić z dumą, że lepiej rozumiem swojego psa, umiem z nim skutecznie pracować i go dalej rozwijać, mam z nim silniejszą więź, większe zaufanie do siebie :) a o problemach jakie miałem z nim na początku mogę tylko wspominać :)

Tomek i NIKITA

Tomek i NIKITA

Wychodziłem z założenia, że skoro całe życie kręciłem się wokół psów (lub one wokół mnie) to wiem już wszystko i dam sobie zawsze radę z każdym psem. Nie mniej jednak adoptując Nikitę (a to jest amstaff :) przez niektórych nazywany też „psem zabójcą” ) postanowiłem zobaczyć jak to jest, dla własnego spokoju w końcu przecież tyle złego mówią o tych psach. Jakże się zdziwiłem, że wszystkiego uczyłem się od podstaw. Każdy potrafi nauczyć psa sztuczek, pytanie tylko czy to jest najważniejsze? Teraz powiem, że NIE, bo najważniejsze to zbudować z psem dobrą relację, umieć go wyciszać i nauczyć się odczytywać to co do nas mówi. I po to jest Sylwia i Superrdog!!!
Sylwia jest rewelacyjnym trenerem, który ma gigantyczną cierpliwość, ogromną wiedzę i doświadczenie, które potrafi przełożyć na swoją pracę (uwaga duuuużo gada :) ). Trener z powołania.
Uwaga!!! Uwaga!!! Niestety są też minusy! Mnie szkolenie psów niesamowicie wciągnęło!
Sylwia bardzo Ci dziękujemy :) .

Beata, Mateusz i BAZYL

Beata, Mateusz i BAZYL

Aby naprawdę pokazać jak długą drogę przeszliśmy z Bazylem, trzeba by było nagrać naszego cudownego, nakręconego na maksa, 7-miesięcznego amstaffa i porównać go 3 m-ce później. Porównać go z wciąż młodym i szalonym psem, ale takim, który potrafi się skupić, potrafi się uspokoić, z takim, który słucha swoich właścicieli. Przed nami wciąż długa droga, ale dzięki Sylwii wiemy jak tam dotrzeć, jak pracować z naszą szaloną bestią i jak pokazać mu o co nam chodzi. Sylwia pomogła nam przejść przez naszą bezsilność i frustrację, pomogła nam zrozumieć i odczytać psa. Jedyne czego możemy żałować, to to, że tak późno do niej trafiliśmy :) . Sylwia wie jak pracować z „trudnymi” rasami, wie jak z nimi rozmawiać, a przede wszystkim potrafi pokazać właścicielom ogromne postępy ich psa, których oni sami często nie potrafią dostrzec. Sylwia jest bardzo dobrym przewodnikiem, człowiekiem z bardzo dużym dystansem, czasem trochę wrednym ? , ale przy odpowiednim zaangażowaniu właściciela, jest w stanie z każdego psa stworzyć cudownego towarzysza :) .

Adrianna i REST

Adrianna i REST

Super klimat, dużo śmiechu, a co najważniejsze Sylwia potrafi okiełznać najgorszego diabła.
Zdecydowanie polecam szkołę i zapewne jeszcze tu wrócimy z Restem aby dalej się dokształcać :)

Ania, Olgierd i MALTA

Ania, Olgierd i MALTA

Sylwia to naprawdę fantastyczna, cierpliwa, otwarta i pomocna babka. Naszego diabła tasmańskiego owija wokół palca… a co najważniejsze jej rady i upór w szkoleniu, poprawianiu, korygowaniu zachowań naszego gluta naprawdę dają efekty…. w marcu/kwietniu planujemy poprawkę z rozrywki t.j. zajęcia dla Malty ze starszakami  :) ,

do zobaczenia :) .

Karolina i KAMA

Karolina i KAMA

Pani trener jest fantastycznym przewodnikiem z prawdziwego zdarzenia, który wie jak sprawić aby najbardziej oporni kursanci, i nie mam tu na myśli psów :), dali sobie rade ze swoimi pupilami :). Lepiej z moim haszczakiem trafić nie mogłyśmy :). Jesteśmy po pism przedszkolu i zamierzamy kontynuować edukacje :).

Joanna, Marek i LOLA

Joanna, Marek i LOLA

Gdyby ktoś szukał hotelu dla swojego psa to my bardzo polecamy ten, w którym Lola spędziła kilka ostatnich dni. Miała cudowną profesjonalną opiekę znającą ttb na wylot, przez co my mogliśmy być spokojni. Dziękujemy Sylwia  :). Powiedzieć, że spała w łóżku to za mało, spała przytulona i szczęśliwa co noc. Borysowi również dziękujemy za mega towarzystwo do zabawy :).

Kasia, Fabian i CIRI

Kasia, Fabian i CIRI

„Psie przedszkole”
Pierwsza myśl – ” Pancia nie miała co zrobić z kasą „
Jaka jest Prawda – Psie Przedszkole w SuperrDOG-u to najlepsza rzecz jaką mogłam zrobić dla szczeniaka, który uczy się świata ze swoim właścicielem. Pierwszy krok do stworzenia funclubu Ciri na osiedlu – Ciri czyli „pies morderca” bullterierka, która dzięki socjalizacji od pierwszych dni potrafi roztopić serce największych twardzieli

Pies rodzinny”
Kolejny etap w życiu urwisa, w którym z socjalizacji i zabawy musi wskoczyć w tryby posłuszeństwa, żeby Pancia z Panciem nie powyrywali ostatnich włosów z głowy. Znów SUPERRDOG pomógł dotrzeć do upartej głowy bulla. Przede wszystkim pokazał drogę do zrozumienia psa, nauczył czytać subtelne ale jak się okazuje całkiem czytelne znaki, które pies nam przekazuje. Podczas szkoleń można zbudować super więź z psem i zrozumieć wzajemnie swoje potrzeby.

Ewa, Paweł i JULEK

Ewa, Paweł i JULEK

Bardzo polecamy szkolenia u dziewczyn z Superrdoga. Mają indywidualne podejście do potrzeb podopiecznego. Po szkoleniu jesteśmy w stanie odwołać Naszego Juliana- iskierkę na spacerze, chłopak stał się mniej lękliwy dzięki socjalizacji z innymi szczeniakami a aktualnie kontynuujemy pracę nad wyciszaniem w domu-i to znowu sukces. Julek zaczął się chillować w domu:) (wcześniej potrafił nie spać cały dzień). Dziewczyny w bardzo łagodny i kulturalny sposób mówią właścicielem o ich niedoskonałościach, które mają wpływ na wychowanie psa. My jak się okazało rozpieściliśmy psiaka, który próbował przejąć kontrolę w domu. A żeby tego było mało dziewczyny mają nietuzinkowe poczucie humoru!!! Polecamy!

Joanna, Marek i LOLA

Joanna, Marek i LOLA

Jesteśmy z sunią bullteriera po zajęciach psiego przedszkola. Sylwia i Maja dużo nas nauczyły, bo w przedszkolu uczą się głównie ludzie :). Psy przy okazji też, do tego szczeniaczki socjalizują się pod czujnym okiem specjalistów i doskonale przy tym bawią. Zdecydowanie polecam. Jestem pewna, że będziemy wracać po dalszą wiedzę bo widzę dobre efekty w nas i w suni :).

Iwona i MEG

Iwona i MEG

Gorąco polecam szkolenie w szkole SuperrDOG !!! Dzięki wiedzy Pani trener pozbyłam się kilku uciążliwych problemów. Mój pies teraz jest cudowny i szczęśliwy. Indywidualne podejście do psa i człowieka spowodowało, że szkolenie było przyjemnością dla mnie i mojego psa. Jeszcze raz GORĄCO POLECAM !!!

Sara i GRIGIA

Sara i GRIGIA

Szkolenie psa to ciężka codzienna praca, nawet nie zdawałam sobie sprawy, że efekty tego szkolenia mogą sprawiać tyle satysfakcji, nasza Grigia ma 6 miesięcy i potrafi wszystko oprócz czytania porannej gazety :-) Pewnie sporo byśmy osiągnęli sami, ale nasza trenerka Sylwia tresowała nas z taką cierpliwością, że teraz możemy być dumni z tego jak zostaliśmy wytresowani żeby tresować swojego psa ? Sylwia nie uczy psa, uczy właściciela. Polecamy!

Magda i BERTA

Magda i BERTA

Prowadzący to profesjonalni szkoleniowcy. Na każdy problem znajdą rozwiązanie. Największa trudność oczywiście tkwi w nas – właścicielach. Na szkoleniu nauczyłam się, jak mam zachowywać się w relacjach z psem, bo pies to nie człowiek, nie rozumie mowy ludzkiej. Intensywne zajęcia, z ogromną uwagą prowadzących. I oczywiście dzięki szkoleniu, moja więź z Bertą jest znacznie silniejsza. Dziękujemy !!!!!

Magda i SZAFIR

Magda i SZAFIR

Mój najukochańszy pies Szafir przed szkoleniem był typowym tchórzem.
Dzięki trenerkom wyrósł na psa idącego z podniesioną głową po ulicy, któremu nie straszne są nawet duchy :)
Super ocena dla Superrdog!!!

Alicja i IRO

Alicja i IRO

Trafiliśmy do szkoły SuperrDog, kiedy Iro miał 3 miesiące. Kilka spotkań pozwoliło na zrozumienie mojego psa, dowiedziałam się jak wiele popełniam błędów w wychowaniu. Szkolenie prowadzi Super trenerka, która przeszkoliła psa i właścicieli :-) Iro dorasta a ja widzę jak wiele dały nam te szkolenia i nie możemy doczekać się kolejnych! POLECAM.

Dominik i TEQUILA

Dominik i TEQUILA

Jestem właścicielem 3,5 miesięcznej suni. Właśnie zakończyliśmy szkolenie w psim przedszkolu prowadzonym przez Sylwię i Patrycję. Obie Panie to naprawdę fantastyczne osoby, szkolą psy z pełnym oddaniem i profesjonalizmem, przy czym atmosfera panująca na szkoleniu jest bardzo miła i przyjacielska. Na każde zadane pytanie można uzyskać odpowiedź i dobrą radę. Na szkolenie poszedłem nastawiony sceptycznie, bo czego można nauczyć takiego małego szczeniaka? Sam jestem teraz zdziwiony jak dużo. Sunia wykonuje wszystkie polecenia jakich nauczyła się na szkoleniu. Gdy Tequila do nas trafiła bała się przejeżdżających samochodów, a na ostatnim spotkaniu bez oznak żadnego strachu jechaliśmy metrem. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników szkolenia. We wrześniu wybieramy się na szkolenie Psa Rodzinnego, oczywiście do Superrdoga. Polecamy wszystkim posiadaczom psów.

Justyna i LEX

Justyna i LEX

Do Superrdog trafiłam po wielu prywatnych wizytach SUPER „behawiorystów”, przez wielkie „B”, znanych i mniej znanych szkoleniowców. Wszyscy ze swoimi idealnymi metodami układania i wychowywania psów. Przychodzili, obserwowali psa przez HORENDALNIE drogą godzinę, po czym potwierdzali istnienie problemów wcześniej wymienionych przeze mnie. Wyłożyli teorię o rasie do niczego nie potrzebną, nie podając przy tym żadnych konkretnych metod pracy z psem w celu wyeliminowania kłopotliwych dla mnie zachowań u psa. W końcu trafiłam na Sylwię z Superrdoga.
Bardzo konkretna pierwsza wizyta domowa pomogła zdiagnozować problemy i ustalić plan ich eliminowania. Zaczęłam pracować z psem pod okiem Sylwii i na efekty nie było trzeba długo czekać.
Po kilku bardzo pracowitych wizytach domowych, zdecydowałam się na udział w Psim Przedszkolu w Superrdog. Psie Przedszkole okazało się rewelacyjnym czasem dla mnie jak i dla mojego psa.
Ciągły kontakt z Sylwią oraz jej pełne poświęcenie spowodowały że praca z psem stała się czystą przyjemnością a problemy które były powoli przestawały istnieć.
Superrdog to nie tylko „szkolenie psów” , to przede wszystkim 100% poświęcenie, wiedza, pełen profesjonalizm , zamiłowanie do psów i indywidualne podejście do każdego kursanta.
Superrdog = pełen profesjonalizm=100% satysfakcji = zadowolony właściciel =szczęśliwy czworonóg.
Serdecznie polecam !!!!!

Krzysiek i KUFEL

Krzysiek i KUFEL

No dobra. Muszę coś napisać bo nie wytrzymam. Szkolenie w Superrdog myło MEGA. Podczas tych kilkunastu spotkań dowiedziałem się więcej o psach niż przez całe moje życie :), a trochę lat już jestem na tym świecie. Po kilkunastu spotkaniach KUFEL zmienił się z psa nie do garnięcia, nie wracającego na wołanie, nie zwracającego na mnie uwagi w psa który uwielbia być przy mnie, wracającego gdy tylko zawołam, bawiącego się ze mną, grzecznego i kochanego. Nie wierzyłem że zrobienie czegokolwiek z moim psem będzie możliwe – a jednak. Przy tak czytelnych i fachowych instrukcjach jakie otrzymałem to było bardzo proste do osiągnięcia. Sylwia pokazała mi nowe spojrzenie na KUFLA. Zobaczyłem że szkolenie psa to jest też fajna zabawa dla mnie. Teraz wiem co robić aby KUFEL był szczęśliwym psem, wiem też że on ze mną gada a ja go rozumiem – to jest superrrrrrr :) . To szkolenie było dla mnie i KUFLA niesamowitą przygodą która zmieniła moje podejście do psa i nasze życie na lepsze. Polecam , SUPERR szkoła i SUPERR szkolenia :).