Posłuszeństwo zaawansowane

szkolenie z posłuszeństwa dla psów od 12 m-ca życia

## Szkolenie psa, tresura, wychowanie, trening behawioralny ##

Na kurs nie przyjmujemy psów agresywnych do psów i ludzi.

SZKOLENIE PSA DOROSŁEGO

Posłuszeństwo zaawansowane to szkolenia dedykowane dla psów miejskich. W związku z tym, że posłuszeństwo psa ma jednoznaczny związek z jego bezpieczeństwem – szczególnie w dużych metropoliach – warto zadbać o to, aby piesze wędrówki, a także codzienne życie przebiegały bez większych komplikacji.

Ogromna ilość bodźców powoduje, że nasi czworonożni przyjaciele często mają problemy z emocjami, co może mieć jednoznaczny związek z niewłaściwym zachowaniem. Szkolenie posłuszeństwo zaawansowane w mieście to kurs przeznaczony właśnie dla właścicieli psów mieszkających w mieście. Dzięki niemu mogą zapewnić swojemu pupilowi o wiele lepszy komfort psychiczny poprzez eliminowanie problemów emocjonalnych wynikających z nadmiaru bodźców.

Jakie psy mogą brać udział w szkoleniu

Nasza szkolenie posłuszeństwo zaawansowane w mieście jest kursem przeznaczonym dla określonej grupy psów. Aby wziąć udział, konieczne jest opanowania przez pupila podstawowych komend. Dlatego też dobrze, jeśli wcześniej przeszły one podstawowe szkolenie posłuszeństwa. Szkolenie zaawansowane pomaga bowiem doskonalić nabyte umiejętności czworonoga, a także sprawia, że zwierzak przestaje reagować na nadmierną ilość bodźców, które na co dzień napotyka w środowisku wielkomiejskim. Ponadto nasze szkolenie nie jest przeznaczone dla psów, które wykazują jakiekolwiek oznaki agresji wobec ludzi czy zwierząt. Tak samo w szkoleniu nie powinny być zwierzęta, które mają duże problemy z emocjami. Dlaczego? Otóż celem powyższego szkolenia nie jest eliminacja problemów tego typu. Dotyczy to również sytuacji, gdy właściciel nie do końca potrafi panować nad swoim pupilem. Zarówno psy jak i ich właściciele powinni być opanowani i zgrani, aby móc jak najlepiej wykorzystać przekazywaną podczas szkoleń wiedzę.

 

Jeżeli chcesz aby Twój pies:
miał mocną więź z Tobą
umiał opanować emocje
umiał wykonywać komendy w przestrzeni miejskiej
reagował na Ciebie w każdych warunkach
to ten kurs jest właśnie dla Was

W cenie kursu:

8 spotkań szkoleniowych (spotkanie trwa 50 – 60 min.)

część spotkań realizowana w przestrzeni miejskiej

grupy max 6 psów

CENA: 600 zł

PROGRAM KURSU

MODUŁ-1

Poznajmy się

Nauka umiejętności

 • Podążanie za człowiekiem
 • Utrwalanie komend w przestrzeni miejskiej
 • Budowanie motywacji
 • Nauka rezygnacji
 • Zabawy z psem

MODUŁ-2

Trening

Utrwalanie komend w rozproszeniach

 • Siad / siad w marszu
 • Zostań / zostań w “siad” i “leżeć”
 • Zostaw
 • Odpuść – nauka rezygnacji – elementy autorskiej metody SELF-DOG
 • Target
 • Stój – zatrzymanie się psa
 • Noga – dostawienie psa do nogi
 • Równaj – chodzenie przy nodze
 • Chodzenie na luźnej smyczy

MODUŁ-3

Trening behawioralny

Praca w przestrzeni miejskiej

 • ignorowanie mijanych psów
 • ignorowanie mijanych ludzi w przestrzeni miejskiej
 • ignorowanie rowerzystów w przestrzeni miejskiej
 • ignorowanie miejskich rozproszeń (np. samochód, tramwaj, pociąg)

Najbliższe szkolenie grupowe POSŁUSZEŃSTWO PODSTAWOWE – PSY DOROSŁE w Warszawie:

Szczegółowy harmonogram spotkań znajdziesz  >>>   TERMINY SZKOLEŃ 
Jeżeli jesteś zainteresowany szkoleniem indywidualnym  >>>   JEDEN-NA-JEDEN

Po przesłaniu zgłoszenia zostanie wysłany e-mail informacyjny. Proszę sprawdzić skrzynkę pocztową – folder SPAM.

Warunkiem zapisu na szkolenie jest wpłata zaliczki na konto bankowe, podane w e-mailu zwrotnym, po wysłaniu zgłoszenia.

* zapisując się na kurs akceptujesz regulamin szkoły

Szkolenie dla psów dorosłych – jakie daje korzyści?

Co daje szkolenie zaawansowane posłuszeństwa?

Podczas szkolenia zaawansowanego w przestrzeni miejskiej psy i ich właściciele nie tylko uczą się nowych komend i zachowań, ale również utrwalają zdobyte dotychczas umiejętności, dodatkowo ucząc się je wykorzystywać w przestrzeni miejskiej. Zachowania takie jak podążanie za przewodnikiem czy chodzenie przy nodze w warunkach miejskich może być kłopotliwe dla psów, które przeszły wyłącznie podstawowe szkolenie posłuszeństwa.

Utrwalanie wyuczonych komend odbywa się na równi z przyswajaniem nowej wiedzy. Aby pies poradził sobie w tłocznej miejskiej przestrzeni bardzo ważne jest, aby nauczył się ignorować dochodzące do niego zewsząd hałasy czy zapachy. Jeśli nauczy się ignorować dochodzące bodźce, wówczas stanie się znacznie bardziej spokojny i o wiele lepiej będzie sobie radził w codziennym życiu. Dla właścicieli takie wyszkolenie psa również oznacza większy spokój psychiczny – nie musi się bowiem obawiać, że każdy nagły hałas czy mijana na ulicy osoba osoba wywoła u psa niepożądane reakcje. Do bodźców, których w mieście jest na pewno więcej zalicza się nie tylko mijane osoby, hałasy czy samochody. Jest tak także obecność innych psów. Dodajmy jeszcze, że nauka mijania innych psów czy osób bez wywoływania jakiejkolwiek reakcji powiązana jest z utrwalaniem nauczonych komend, jak na przykład zostań, waruj czy chodzenie przy nodze.

Dla kogo polecane jest szkolenie?

Szkolenie zaawansowane posłuszeństwa w mieście jest przeznaczone dla właścicieli psów, którzy mieszkają w metropoliach. Ze względu na konieczność przyswojenia podstawowych komend, nie jest ono polecane szczeniętom. Jednak jeśli pies ukończył już szkolenia z podstawowych komend, wówczas może bez problemu wziąć udział w szkoleniu zaawansowanym.

Będzie to również doskonałym pomysłem dla tych właścicieli zwierząt, którzy wraz ze swoimi pupilami przeprowadzili się do miasta z mniejszych miejscowości czy z terenów wiejskich – często zdarza się, że zwierzę pomimo starań nie może odnaleźć się w nowych warunkach. Nie zapominajmy, że narastające problemy psa związane z natłokiem bodźców mogą prowadzić do większych problemów emocjonalnych, które będą wymagały profesjonalnej i znacznie dłuższej pomocy.

Właściciele, którzy nie są pewni czy ich pupil nadaje się na takie szkolenia, mogą zasięgnąć opinii behawiorysty. Zobacz naszą ofertę behawiorysta psów w Warszawie. Oczywiście, jak każdy kurs w naszej szkole, ten również poza nauką ma być dobrą zabawą zarówno dla psa, jak i jego właściciela. Dzięki starannie opracowanemu programowi nie tylko psy, ale również ich właściciele uczą się nowych umiejętności, a dodatkowo zacieśniają więzi. Szkolenie daje bardzo dobre efekty, a nabyta w ten sposób wiedza przydaje się w wielu sytuacjach. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Szkolenie: Posłuszeństwo zaawansowane  to kurs przeznaczony dla psów, które  ukończyły 12 miesięcy. Podczas szkolenia dowiesz się jakie są podstawowe zasady funkcjonowania psa w domu, jak również nauczysz szkolić, co pomoże Ci mieć spokojnego i wyszkolonego psa. Dowiesz się również jak budować relacje ze swoim psem, jak wygląda atrakcyjny spacer dla psa, czy też, jak poprawnie bawić się z psem. To pomoże Ci umiejętnie zaspokajać wszystkie potrzeby Twojego pupila.

Korzyści z uczestnictwa w zajęciach dla psów dorosłych są nie do przecenienia. Jest to swego rodzaju zwieńczenie psiej edukacji. Dzięki uczestnictwu w szkoleniu Twój pies nie tylko utrwali wcześniej zdobyte umiejętności ale także nauczy się istotnych w codziennym funkcjonowaniu komend i poleceń. Dodatkowo szkoła dla psów dorosłych oferuje możliwość podjęcia zajęć indywidualnych uzależnionych od możliwości i potrzeb Twoich i Twojego psa. Na indywidualne zajęcia dedykowane psom dorosłym możesz zapisać zwierzę w każdej chwili – pomożemy Ci zapanować nad Twoim psem i wyeliminować wszelkie niepożądane zachowania, które utrudniają Wam wspólne funkcjonowanie. Poniżej możesz znaleźć kilka przykładowych korzyści płynących z uczestnictwa w zajęciach dla psów dorosłych organizowanych przez naszą szkołę:

 • umacnianie / budowanie poprawnej więzi i relacji z psem – szkolenie dorosłego psa niezależnie od jego wieku polega przede wszystkim na zbudowaniu właściwej relacji między czworonogiem, a jego właścicielem dlatego nasza psia szkoła kładzie nacisk na pracę na emocjach. Ty i Twój pies będziecie mieli okazję umocnić swoją więź albo wręcz ją stworzyć jeśli do tej pory nie uczestniczyliście w żadnych zajęciach szkoleniowych. Posłuszeństwo dorosłego zwierzaka opiera się w głównej mierze na relacji jaka łączy go z właścicielem dlatego jest to niezbędny element jeśli treningi mają przynieść oczekiwane rezultaty,
 • podtrzymanie / nauka prawidłowych zachowań u psa – na zajęciach w szkole dla psów dorosłych Twój zwierzak będzie miał szansę i okazję utrwalić sobie to, czego już zdążył się nauczyć. Zdobędzie też szereg nowych umiejętności dopasowanych do jego wieku i możliwości. Dla psów, które nie uczestniczyły wcześniej w zajęciach dla młodych psów lub szczeniąt właśnie ten kurs będzie najlepszym wyborem, ponieważ trenerzy zadbają o dobór odpowiednich metod szkolenia,
 • nabywanie nowych umiejętności – kurs dla psów dorosłych to także wprowadzanie nowych komend i sposobów szkolenia dzięki czemu Twój pies ma szansę nieustannie się rozwijać i doskonalić oraz zaspokajać przy okazji swoją naturalną, wrodzoną ciekawość i potrzebę poznawania nowych rzeczy,
 • niwelowanie niepożądanych zachowań – u dorosłych psów, które nie uczestniczyły wcześniej w żadnych zajęciach szkoleniowych bardzo często pojawiają się problemy z zachowaniem (niekiedy na skutek pewnych wydarzeń, czy przeżyć albo zaistniałych zmian zdarza się to jednak również w przypadku psów szkolonych). Jeśli zależy Ci na poprawnym zachowaniu Twojego podopiecznego koniecznie skorzystaj z możliwości uczestnictwa w zajęciach dla psów dorosłych ponieważ pozwoli Ci to na wyeliminowanie wszelkiego rodzaju problemów z zachowaniem Twojego zwierzaka. Pies z większymi problemami behawioralnymi najlepiej odnajdzie się na zajęciach indywidualnych gdzie zapewniony zostanie dostosowany do poziomu zwierzęcia tok szkolenia,
 • sposób na wspólne spędzenie czasu – pies rodzinny to taki, który jest spokojny, posłuszny i cierpliwy żeby jednak osiągnąć takie rezultaty i efekty musimy również dać zwierzęciu coś od siebie a najlepszym co możemy mu poświęcić jest nasz czas. Dzięki uczestnictwu w zajęciach będziesz miał okazję całkowicie skupić się na swoim pupilu i jego potrzebach co z pewnością zaowocuje poprawnym zachowaniem Twojego zwierzaka,
 • socjalizacja z ludźmi / innymi zwierzętami – dla Twojego pupila uczestnictwo w zajęciach grupowych to również forma i okazja do socjalizacji z innymi zwierzętami a także z ludźmi. Nawet przy zajęciach indywidualnych spotkanie z samym trenerem również jest formą socjalizacji – szczególnie dla psów dorosłych „po przejściach”.

Czego nauczy się zwierzę podczas kursu dla psów dorosłych?

Przede wszystkim Twój pies nauczy się jak prawidłowo funkcjonować w świecie ludzi oraz jak, w zadowalający sposób, radzić sobie z codziennymi wyzwaniami, które stawia przed nim opiekun. Będziemy szkolić i doskonalić naukę umiejętności, nowych komend oraz zachowań Twojego pupila. Opiekun będzie miał szansę na lepsze zrozumienie swojego czworonoga i zbudowanie, wzmocnienie, czy też naprawienie wzajemnych relacji. Twój pies wróci kiedy go zawołasz, będzie potrafił chodzić przy nodze i przerwać zachowanie, które nie będzie Ci odpowiadało, a to tylko część z umiejętności, które będziemy szkolić. Pamiętaj, że nauka nowych rzeczy to dla psa prawdziwa przyjemność a Twoje uznanie i radość będą dla niego najwspanialszą nagrodą za podejmowane starania i osiągane efekty, dlatego udział w zajęciach może przynieść jedynie obustronne korzyści zarówno dla Ciebie jak i Twojego pupila.

Dlaczego warto wybrać właśnie naszą szkołę dla psów dorosłych?

Szkoła Superrdog cechuje się przede wszystkim wykwalifikowaną kadrą, która zapewnia każdemu psu indywidualne podejście dostosowane do potrzeb. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów dlatego zapewniamy możliwość udziału zarówno w zajęciach grupowych jak również indywidualnych. Szkolenia dla psów prowadzimy na Mokotowie w parku Pole Mokotowskie, a na Ursynowie zajęcia z psami odbywają się przy ulicy Jagielskiej w sali treningowej. Staramy się również dobierać odpowiednie godziny naszych zajęć (wieczory lub weekendy) tak, żeby każdy zainteresowany bez problemu mógł skorzystać z naszego kursu. Trenerzy również w ocenie zachowania Twojego czworonoga i doborze odpowiednich właśnie dla niego zajęć. Skontaktuj się z nami – razem wybierzemy najlepszy tryb szkoleniowy 🙂

Pies towarzyszący musi umieć zachować się w każdej sytuacji a taką gwarancję może dać Ci jedynie uczestnictwo w odpowiednim szkoleniu pod okiem wykwalifikowanej kadry z dużym doświadczeniem. Nasza szkoła dla dorosłych psów to miejsce, w którym zarówno Ty i Twój pies lepiej zrozumiecie siebie nawzajem i stworzycie więź, dzięki której podstawowe posłuszeństwo nie będzie sprawiało psu żadnych problemów. Daj szansę sobie i swojemu psu na stworzenie poprawnej relacji, która stanie się bazą do przyswojenia przez zwierzaka zasad podstawowego posłuszeństwa. Dzięki nabytym w szkole dla psów umiejętnościom wasze życie rodzinne z czworonogiem nabierze zupełnie nowego wymiaru.