Hotel dla psów Warszawa

hotel dla psów warszawa wiązowna

Domowy hotel dla psów Superrdog Wiązowna pod Warszawą

 

Twój psiak zasługuje na prawdziwy domowy komfort podczas Twojego urlopu. Nasz domowy hotel oferuje bezpieczne i przyjazne środowisko, gdzie zostaną zaspokojone wszystkie potrzeby Twojego przyjaciela. 
Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie bezpieczeństwo Twojego pupila, dlatego podczas pobytu w naszym hotelu doświadczeni opiekunowie dbają o to aby Twój pies czuł się szczęśliwy i w pełni bezpieczny.
Zostawiając psa u nas, zyskasz zadowolenie, szczęście i bezpieczeństwo Twojego ukochanego psiaka.

 

Nasz hotel dla psów mieści się w Wiązownej pod Warszawą (25 min od Centrum Warszawy), w domu z  dużym ogrodem. Oczywiście wszyscy nasi goście hotelowi mieszkają z nami w domu. Miejsca mamy pod dostatkiem ;).  Do dyspozycji mamy bardzo duży ogrodzony ogród (6000 m2), gdzie psy mogą bezpiecznie biegać i bawić się pod okiem opiekuna. 

UWAGA!

Ostrzegamy, że niektóre psy nie chcą wracać do swoich domów 😉 ! Mamy na to dowody wśród opinii naszych stałych klientów.

Zapraszamy 🙂

Domowy hotel dla psów

bez kojców i klatek, psy mieszkają w domu, 6000 m2 ogrodzonego terenu

Wiązowna pod Warszawą

tylko 15 min od Wilanowa, Ursynowa, czy Sadyby

Psie TAXI

odbierzemy i odwieziemy Twojego psa – 3 zł / km

Hotel dla psów Superrdog został założony przez behawiorystkę oraz instruktora szkolenia psów Sylwię Karkowską. Nasze zamiłowanie do zwierząt stało się pasją przez co jesteśmy w stanie zagwarantować profesjonalną i fachową opiekę nad Waszym Pupilem. Wiemy jak ważne jest dla każdego właściciela czworonoga jego dobro i bezpieczeństwo, dlatego każdego „gościa” traktujemy jakby był naszym własnym psem.

W naszym domowym hotelu dla psów nie ma klatek. Psy mieszkają razem z nami w domu, uczestnicząc w codziennym życiu. Dbamy zarówno o dobrą zabawę jak również o odpowiednią, pozytywną stymulację umysłową Waszych psów. Domowa atmosfera, jaka panuje w naszym hotelu, zapobiega powstawaniu stresu u psiaka związanego z rozłąką z jego właścicielem.

 

Zapraszamy do kontaktu.

Jak wygląda pobyt w psim hotelu Superrdog? 

jak nauczyć psa zostawania na miejscu
hotel dla psów w warszawie jak wybrać

Psy mieszkają z nami w domu

Państwa psiak mieszka z nami w domu i uczestniczy w naszym codziennym życiu. Psiaki mogą u nas spać na kanapach i fotelach, tam gdzie im wygodnie 🙂 . Oczywiście maja też do dyspozycji posłanie. Szanujemy przestrzeń psów, dlatego jeśli jakiś psiak woli odpoczywać osobno, to możemy mu to zapewnić.

Swobodne bieganie po bezpiecznym i dużym terenie, zabawa z innymi psami

Dysponujemy dużym terenem gdzie psiaki mogą swobodnie biegać. Każdy z psiaków ma zapewnioną odpowiednią ilość ruchu, zabawy, spokojnego eksplorowania i odpoczynku. Zdjęcia Waszego psiaka podczas pobytu u nas będziemy zamieszczać na naszym facebooku  Szkoła SuperrDOG lub bezpośrednio opiekunowi.

Żywienie w naszym hotelu

Do hotelu psiak przyjeżdża ze swoją karmą. W naszym hotelu zapewniamy psiakom naturalne gryzaki. To jakie gryzaki może jeść Wasz pies ustalamy na spotkaniu zapoznawczym.

Co zabrać ze sobą

książeczka zdrowia z aktualnymi szczepieniami i potwierdzeniem odrobaczeniem psa

karma dla psa

obroża lub szelki

posłanie lub kocyk

leki, jeżeli pies jakieś bierze

Zasady pobytu w naszym hotelu
 1. Dla nowych gości obowiązkowa jest WIZYTA ADAPTACYJNA.  Państwa pupil zostaje u nas kilka godzin, aby mógł się z nami zapoznać i spędzić miło czas przed dłuższym pobytem. Pobyt adaptacyjny jest bezpłatny.  Termin wizyty ustalamy indywidualnie.
 2. WAŻNE ! W okresie ferii, świąt i długich weekendów oraz wakacji nie bierzemy nowych psów na dzień adaptacyjny – prosimy mieć to na uwadze planując pobyt w naszym hotelu.
 3. Doba hotelowa rozpoczyna się od godziny przyjazdu psa do hoteliku i kończy się o tej samej porze dnia następnego.
 4. Jeżeli odbiór psa odbędzie się do 3 h po wyznaczonym terminie doliczany jest koszt 1/2 ceny doby hotelowej. Jeżeli odbiór psa odbędzie po 3 h od ustalonego terminu doliczany jest koszt całej doby hotelowej.
 5. Odbiory i przyjmowanie gości hotelowych odbywają się w godzinach    10.00 – 20.00.  
 6. Najpóźniej dobę przed przyjazdem należy uzgodnić pół godzinny przedział czasowy, w którym przywiozą Państwo lub odbiorą psiaka. Jest możliwość skorzystania z naszej usługi PSIE TAXI, czyli możemy odebrać i odwieźć psiaka (3 zł/km – odległość liczona od miejsca odbioru do hotelu).
 7. Ze względów organizacyjnych bardzo ważna jest dla nasz punktualność  co do godzin przywozu i odbioru psów. W przypadku jakichkolwiek zmian czy opóźnień prosimy o informację i ustalenie innego terminu.
 8. Pies powinien mieć aktualne szczepienia, powinien być odrobaczony i zabezpieczony przeciwko kleszczom. Rekomendujemy również aby pies był zaszczepiony na kaszel kenelowy oraz miał zrobione badanie kału jeśli jest pierwszy raz u nas.
 9. Pobyt w okresie świąt liczony jest w pełnych dniach, bez względu o której przybędzie pies.
 10. Szczeniak do 6-go miesiąca i pies, który nie trzyma czystości  –  koszt pobytu   200 zł/doba.
 11. Nie przyjmujemy psów z lękiem separacyjnym oraz psów, które niszczą i uporczywie wokalizują.
 12. W niektórych przypadkach może być pobierana opłata rezerwacyjna w wysokości 30% wartości pobytu .

Cennik hotelu dla psów

obowiązuje do  31-12-2024 r.

100 zł / doba

2 psy z jednego domu   90 zł/ doba za psa

 

Pobyt w okresie świąt

Święta Wielkanocne

150 zł / doba  (2 doby)

Święta Bożego Narodzenia  24.12 – 26.12

150 zł / doba  (3 doby)

w okresie 31.12 – 01.01

150 zł / doba  (1 doba)

Cennik opieki indywidualnej

(bez względu na długość pobytu i okres)

szczeniak do 6 m-ca i pies, który nie trzyma czystości

200 zł / doba

nie przyjmujemy psów z lękiem separacyjnym

oraz psów agresywnych

ZASADY REZERWACJI POBYTU W HOTELU –  POSTANOWIENIA OGÓLNE
 1. Wstępnej rezerwacji pobytu dla nowych gości dokonujemy podczas rozmowy telefonicznej.  Po zgłoszeniu ustalamy termin  POBYTU ADAPTACYJNEGO.
 2. W przypadku gdy między spotkaniem adaptacyjnym a początkiem pobytu psa w hotelu jest długi czas, może być pobrana opłata rezerwacyjna w wysokości 30% wartości pobytu.
 3. Rezerwacja kolejnego pobytu w naszym hotelu Państwa psiaka odbywa się telefonicznie lub przez formularz.
 4. Przyjazd i odbiór psa odbywa się i ustalonej wcześniej godzinie.
 5. Uprzejmie informujemy, że ze względów organizacyjnych oraz ze względu na komfort psów i opiekunów nie umawiamy kilku spotkań jednocześnie (przywóz lub odbiór psa).
 6. Jeżeli hotel nie zostanie poinformowany o ewentualnym spóźnieniu, ma prawo nie przyjąć psa. Jeżeli opiekun zmieni sobie godzinę przywiezienia psa bez ustalenia tego z hotelem – hotel ma prawo nie przyjąć psa.
 7. Podczas odbioru psa proszę zarezerwować sobie czas (ok 30 – 45 min) na spotkanie, na którym opowiadamy o pobycie psa, o jego zachowaniu, z kim się bawił i jak 🙂 , możemy też udzielić kilku wskazówek jeżeli będą konieczne 🙂 . Ze względu na specyfikę naszej pracy często kontakt z nami jest utrudniony, dlatego przy odbiorze psa o wszystkim opowiemy i odpowiemy na wszystkie pytania 🙂
 8. Nie przyjmujemy psów z lękiem separacyjnym oraz psów, które niszczą i uporczywie wokalizują.
 9. Nie przyjmujemy suczek z cieczką. Jeżeli suczka dostanie cieczki w trakcie pobytu w hotelu, pobyt będzie liczony  200 zł/doba.
 10. Jeżeli pies podczas pobytu w hotelu będzie wymagał opieki indywidualnej (nie będzie trzymał moczu czy będzie zaznaczał teren w domu), pobyt będzie liczony 200 zł/doba
 11. Hotel nie pobiera dodatkowych opłat za podawanie leków i zapewnia odpowiedni sposób ich podawania, zgodnie z wytycznymi opiekuna.
 12. Hotel zapewnia psu odpowiedną ilość snu i zabawy oraz zapewnia odpowiedni sposób żywienia psa zgodnie z wytycznymi opiekuna.
 13. Ze względu na całkowicie domowy charakter naszego hotelu, dbając o komfort wszystkich naszych psich gości,  nie przyjmujemy psów agresywnych, psów z lękiem separacyjnym i psów nadmiernie wokalizujących.

 

Rezerwując pobyt psa w naszym hotelu akceptujesz powyższe zasady.

Zarezerwuj termin:

tel.  733 383 494