Hotel dla psów Warszawa

hotel dla psów warszawa wiązowna

Domowy hotel dla psów Superrdog Wiązowna pod Warszawą

Nasz hotel dla psów mieści się w Wiązownej pod Warszawą (25 min od Centrum Warszawy), w domu z  dużym ogrodem. Oczywiście wszyscy nasi goście hotelowi mieszkają z nami w domu. Miejsca mamy pod dostatkiem ;).  Do dyspozycji mamy bardzo duży ogrodzony ogród (6000 m2), gdzie psy mogą bezpiecznie biegać i bawić się pod okiem opiekuna. 

UWAGA!

Ostrzegamy, że niektóre psy nie chcą wracać do swoich domów 😉 ! Mamy na to dowody wśród opinii naszych stałych klientów.

Zapraszamy 🙂

Domowy hotel dla psów

bez kojców i klatek, psy mieszkają w domu, 6000 m2 ogrodzonego terenu

Wiązowna pod Warszawą

tylko 15 min od Wilanowa, Ursynowa, czy Sadyby

Psie TAXI

odbierzemy i odwieziemy Twojego psa – 3 zł / km

Hotel dla psów Superrdog został założony przez behawiorystkę oraz instruktora szkolenia psów Sylwię Karkowską. Nasze zamiłowanie do zwierząt stało się pasją przez co jesteśmy w stanie zagwarantować profesjonalną i fachową opiekę nad Waszym Pupilem. Wiemy jak ważne jest dla każdego właściciela czworonoga jego dobro i bezpieczeństwo, dlatego każdego „gościa” traktujemy jakby był naszym własnym psem.

W naszym domowym hotelu dla psów nie ma klatek. Psy mieszkają razem z nami w domu, uczestnicząc w codziennym życiu. Dbamy zarówno o dobrą zabawę jak również o odpowiednią, pozytywną stymulację umysłową Waszych psów. Domowa atmosfera, jaka panuje w naszym hotelu, zapobiega powstawaniu stresu u psiaka związanego z rozłąką z jego właścicielem.

Zapraszamy do kontaktu.

Jak wygląda pobyt w psim hotelu Superrdog? 

jak nauczyć psa na miejsce
jak nauczyć psa zostawania na miejscu
psie prze

Psy mieszkają z nami w domu

Państwa psiak mieszka z nami w domu i uczestniczy w naszym codziennym życiu. Psiaki mogą u nas spać na kanapach i fotelach, tam gdzie im wygodnie 🙂 . Oczywiście maja też do dyspozycji posłanie. Szanujemy przestrzeń psów, dlatego jeśli jakiś psiak woli odpoczywać osobno, to możemy mu to zapewnić.

Swobodne bieganie po bezpiecznym i dużym terenie, zabawa z innymi psami

Dysponujemy dużym terenem gdzie psiaki mogą swobodnie biegać. Każdy z psiaków ma zapewnioną odpowiednią ilość ruchu, zabawy, spokojnego eksplorowania i odpoczynku. Zdjęcia Waszego psiaka podczas pobytu u nas będziemy zamieszczać na naszym facebooku  Szkoła SuperrDOG lub bezpośrednio opiekunowi.

Żywienie w naszym hotelu

Do hotelu psiak przyjeżdża ze swoją karmą. W naszym hotelu zapewniamy psiakom naturalne gryzaki. To jakie gryzaki może jeść Wasz pies ustalamy na spotkaniu zapoznawczym.

Co zabrać ze sobą

książeczka zdrowia z aktualnymi szczepieniami i potwierdzeniem odrobaczeniem psa

karma dla psa

obroża lub szelki

posłanie lub kocyk

leki, jeżeli pies jakieś bierze

Zasady pobytu w naszym hotelu
 1. Przed przyjazdem obowiązkowa jest wizyta zapoznawcza. Termin ustalamy indywidualnie.
 2. Doba hotelowa rozpoczyna się od godziny przyjazdu psa do hoteliku i kończy się o tej samej porze dnia następnego.
 3. Jeżeli odbiór psa odbędzie się do 4 h po wyznaczonym terminie doliczany jest koszt 1/2 ceny doby hotelowej. Jeżeli odbiór psa odbędzie po 4 h od ustalonego terminu doliczany jest koszt całej doby hotelowej.
 4. Odbiory i przyjmowanie gości hotelowych odbywają się w godzinach  10.00 – 20.00.  Najpóźniej dobę przed przyjazdem należy uzgodnić pół godzinny przedział czasowy, w którym przywiozą Państwo lub odbiorą psiaka. Jest możliwość skorzystania z naszej usługi PSIE TAXI, czyli możemy odebrać i odwieźć psiaka (3 zł/km – odległość liczona od miejsca odbioru do hotelu).
 5. Pies powinien mieć aktualne szczepienia, powinien być odrobaczony i zabezpieczony przeciwko kleszczom. Rekomendujemy również aby pies był zaszczepiony na kaszel kenelowy (w przypadku braku szczepienia wymagamy oświadczenia opiekuna).
 6. Pobyt w okresie świąt liczony jest w pełnych dniach, bez względu o której przybędzie pies.
 7. Szczeniak do 5-go miesiąca i pies, który nie trzyma czystości  –  koszt pobytu   200 zł/doba.
 8. Ostatecznym potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata bezzwrotnego zadatku w wysokości 200 zł.  (szczegóły poniżej)

Cennik hotelu dla psów

100 zł / doba

Pobyt w okresie świąt

Święta Wielkanocne

150 zł / doba  (2 doby)

Święta Bożego Narodzenia  24.12 – 26.12

150 zł / doba  (3 doby)

w okresie 31.12 – 01.01

150 zł / doba  (2 doby)

Cennik opieki indywidualnej

(bez względu na długość pobytu i okres)

szczeniak do 5 m-ca i pies, który nie trzyma czystości

200 zł / doba

NIE PRZYJMUJEMY PSÓW Z LĘKIEM SEPARACYJNYM, NADPRZYWIĄZANIEM DO OPIEKUNA, NIEPOTRAFIĄCYCH ZOSTAWAĆ BEZ OPIEKUNA ORAZ PSÓW AGRESYWNYCH.

ZASADY REZERWACJI POBYTU W HOTELU –  REGULAMIN
 1. Wstępnej rezerwacji dokonujemy podczas rozmowy telefonicznej. Podczas rozmowy ustalamy również termin spotkania zapoznawczego / adaptacyjnego.
 2. W ciągu 3 dni od spotkania zapoznawczego należy wpłacić zadatek (bezzwrotna opłata rezerwacyjna) w wysokości 200 zł na podane konto firmowe.
 3. W przypadku gdy między spotkaniem zapoznawczym a początkiem pobytu psa w hotelu jest krótki termin, zadatek opłacany jest na spotkaniu zapoznawczym.
 4. W przypadku braku opłaty zadatku rezerwacja jest anulowana.
 5. Pies przyjeżdża do hotelu o ustalonej wcześniej godzinie.  Jeżeli hotel nie zostanie poinformowany o ewentualnym spóźnieniu, ma prawo nie przyjąć psa. Jeżeli opiekun zmieni sobie godzinę przywiezienia psa bez ustalenia tego z hotelem – hotel ma prawo nie przyjąć psa.
 6. Odbiór psa odbywa się o ustalonej wcześniej godzinie.
 7. Podczas odbioru psa proszę zarezerwować sobie czas (ok 30 min) na spotkanie, na którym opowiadamy o pobycie psa, o jego zachowaniu, z kim się bawił i jak 🙂 , możemy też udzielić kilku wskazówek jeżeli będą konieczne 🙂
 8. Jeżeli pies podczas pobytu w hotelu zniszczy jakąś rzecz (drzwi, kanapę itp.) pobyt liczony jest wtedy 300 zł/doba
 9. Jeżeli pies podczas pobytu w hotelu będzie wymagał opieki indywidualnej (nie będzie trzymał moczu czy będzie zaznaczał teren w domu), pobyt będzie liczony 200 zł/doba
 10. Hotel nie pobiera dodatkowych opłat za podawanie leków.

Rezerwując pobyt psa w naszym hotelu akceptujesz regulamin.

Zarezerwuj termin:

tel.  733 383 494

 

kontakt tylko telefoniczny
(jeśli nie odbieramy – oddzwonimy 🙂 )
(nie rezerwujemy miejsc na podstawie e-maila)