SOCJALIZACJA – KOMUNIKACJA

dla szczeniaków

Trening umiejętności, budowanie zaufania, pewności siebie oraz socjalizacja psów.

Treningi odbywać się będą w formie stałej (w weekendy). Grupy maksymalnie 4-5 psów.

Spotkania na ogrodzonym placu szkoleniowym.

 

Po otrzymaniu zgłoszenia wyślemy wiadomość na Twój adres mailowy w której grupie będziecie 🙂


NOWOŚĆ TEGO JESZCZE NIE BYŁO!


# Trening behawioralny, wychowanie i szkolenie psa #

socjalizacja psów trening

CO ROBIMY NA ZAJĘCIACH?

SOCJALIZACJA

 • spokojne mijanie psów
 • nauka ignorowania ludzi
 • ignorowanie pojazdów
 • ignorowanie dźwięków
 • spokojne czekanie
 • odpoczywanie
 • nicnierobienie 🙂

TRENING

 • niepodejmowanie śmieci
 • równanie do nogi
 • chodzenie blisko przewodnika
 • nauka pokonywania przeszkód
 • trening sensoryczny

RELACJA

 • spacer z elementami treningowymi
 • wykorzystanie elementów środowiskowych
 • wspólny odpoczynek
 • budowanie więzi
 • budowanie zaufania
 • komunikacja z psem

Życie w mieście z czworonożnym przyjacielem wymaga od nas  odpowiedniego przygotowania go. Spacer/trening socjalizacyjny  umożliwi kształtowanie jego zachowań i zdolności adaptacyjnych do różnorodnych sytuacji. Superrdog, nasza szkoła dla psów, oferuje zajęcia socjalizacyjne dla psów w każdym wieku, który jest odpowiedzią na te potrzeby.

Kurs, opracowany przez naszych Trenerów i Behawiorystów na podstawie wieloletniego doświadczenia i pracy z różnymi psami. Cały program ma na celu nie tylko nauczenie psa podstawowych komend czy posłuszeństwa, ale przede wszystkim skoncentrowanie się na elementach socjalizacji psa z różnymi czynnikami środowiskowymi, od przejeżdżającego roweru po biegające dzieci. Uczymy czworonogi jak integrować się z innymi psami, jak je ignorować, jak spokojnie przechodzić obok jeżdżących samochodów, jak radzić sobie z różnymi przeszkodami, obcymi ludźmi, a także jak reagować na niecodzienne dźwięki, czy nietypowe postacie.

Jedna z najważniejszych korzyści płynących z naszego treningu socjalizacyjnego to zapewnienie psu zdolności do adaptacji w miejskim środowisku, które jest pełne nieoczekiwanych wyzwań.  Poprzez kontrolowaną ekspozycję, psy uczą się, jak zachować spokój i opanowanie w obliczu nowych bodźców.

Treningi są prowadzone w grupie psów, aby każdy pies mógł uczyć się spokojnego mijania i rezygnacji w sytuacjach, które tego wymagają. Zarówno dla szczeniąt, jak i dla dorosłych psów, ale przede wszystkim dla opiekunów psów, komunikacja na linii opiekun – pies jest bardzo ważna do zrównoważonego, bezpiecznego i spokojnego życia.

Ponadto, wykorzystujemy różnorodne przeszkody by kształtować umiejętności motoryczne psów, jak również ich zdolności rozwiązywania problemów. Pozwala to na zbudowanie silnej więzi pomiędzy psem a właścicielem, a także rozwija zaufanie i posłuszeństwo zwierzęcia.

Zajęcia zawsze zaczynają się na naszym ogrodzonym placu treningowym w Wiązownej, gdzie pod pełną kontrolą możemy dodawać kolejne elementy „utrudniające”. Przechodzimy wspólnie z Wami i psami kolejne etapy treningu socjalizacyjnego. W późniejszym etapie (min. 3 spotkania na placu) przenosimy się w miejsca typowo miejskie: park, okolice przystanków autobusowych, centrum handlowe, okolice szkół. Każdy z tych kroków poprzedzony jest zebraniem informacji, że to właściwy moment, aby Wasz psiak mógł bezpiecznie i komfortowo zmierzyć się ze wspomnianymi „problemami”.

CENNIK:

1 trening – 100 zł

2 treningi – 200 zł

3 treningi – 250 zł

4 treningi – 350 zł

NAJBLIŻSZE TERMINY TRENINGÓW:

8 i 9 czerwiec, godz. 9:00

22 i 23 czerwiec, godz. 9:00

29 i 30 czerwiec, godz. 9:00

Dołącz do klubowej grupy => SUPERRSOCJAL – Trening Socjalizacyjny w Superrdog

Kliknij WEZMĘ UDZIAŁ w wydarzeniu na facebooku oraz udostępnij dalej: SUPERRDOCJAL – wydarzenie na Facebooku

* zapisując się na kurs akceptujesz regulamin szkoły

socjalizacja psów warszawa

Trening socjalizacyjny w Superrdog może obejmować również sesje z udziałem osób postronnych. Psy uczą się, że nowe osoby nie muszą być zagrożeniem, co jest fundamentalne szczególnie w kontekście miejskiego życia, gdzie codziennie mamy do czynienia z dużą ilością obcych ludzi. Rozproszenia na zajęciach dobieramy pod psy, które w nich uczestniczą.

Szum miejski, alarmy, klaksony – to dźwięki, które często budzą niepokój u psów. Dzięki naszemu treningowi, psy uczą się ignorować lub właściwie reagować na dźwięki, które mogłyby je zaniepokoić. To znacząco poprawia ich komfort życia w środowisku miejskim.

Ostatnim elementem jest konfrontacja z nietypowymi postaciami, czyli osobami w nietypowych ubiorach lub w odmiennych sytuacjach, jak np. rowerzyści, ludzie na rolkach czy przebrania.

Podsumowując, chcemy pomóc Twojemu psu stać się stabilnym i pewnym towarzyszem codziennego życia w miejskim zgiełku. Zapewniając wysoki poziom treningu socjalizacyjnego, gwarantujemy, że czas spędzony na naszych kursach przełoży się na lepszą jakość życia zarówno dla psów, jak i ich przewodników.

 

Po prostu zapiszcie się i wpadajcie 🙂 Będzie super!

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz:

tel. 733 383 494